Warszawa – stolica modnych tatuaży

2 tygodnie temu

2022.08.28

2 minuty i 24 sekundy

Zdjęcie stockowe

Warszawa określa jest mianem stolicy tatuaży, ponieważ pod tym względem ma wiele do zaoferowania osoba, które chcą ozdobić w ten sposób swoje ciało. Salony w tym mieście znajdziesz w każdej dzielnicy. Sprawdź, czym się kierować podczas wyboru miejsca na wykonanie tatuażu w Warszawie.

Czy Warszawa to stolica modnych tatuaży?

Warszawa napewno nie zawiedzie Cię pod względem ilości dostępnych salonów tatuaży,  bo jest ich ponad 100 i każde z nich jest warte Twojej uwagi. Możesz wybierać między małymi, prywatnymi pracowniami, które mają kameralną atmosferę na obrzeżach miasta bądź salonach w centrum. Śródmieście, Praga, Saska Kępa czy Stare Miasto wszędzie tutaj znajdą się fantastyczne lokale, w których pracują nie tylko profesjonaliści, ale także artyści. Warszawa to raj dla ludzi, którzy lubują się w trwałej sztuce ozdabiania ciała. Królują tutaj wzory minimalistyczne oraz geometryczne, ale jeśli nie jesteś fanem takich stylów, napewno znajdziesz salon, w którym wykonają dla Ciebie konkretny motyw. Jest to bowiem miejsce różnorodności pod kątem tatuażystów, a każdy z nich ma swój oryginalny i wyjątkowy talent.

Studio tatuaży w Warszawie

Planujesz wykonać pierwszy tatuaż w Warszawie? Przygotuj się więc na zdecydowanie większy wydatek niż w innych miastach Polski. Koszt takiego przedsięwzięcia jest wysoki, nie tylko ze względu na doświadczenie artysty, ale sam fakt, że jest to właśnie stolica odwiedza przez wielu ludzi. Co wpływa na cenę? Jest to kilka czynników, które warto wiedzieć.

  • Renoma – prestiżowe studio tatuaży weźmie od klienta większą opłatę niż salon, w którym nie pracują utytułowani artyści,
  • Wzór dziary – na cenę wpływa kwestia skomplikowania oraz jego wielkość, im większy tatuaż tym cenę wyższa,
  • Kolor tatuażu – dziara czarno-biała w porównaniu do tej kolorowej będzie tańsza,
  • Czas wykonania – tatuaż, który należy podzielić na kilka sesji będzie napewno droższy od tego, który można wykonać w kilka godzin,
  • Używane narzędzia i tusze – jeśli tatuażysta pracuje na wysokiej jakości sprzęcie i akcesoriach cena będzie znacząco większa.

Są to podstawowe czynniki, które wpływają na cenę tatuażu. Warto wiedzieć o tym, że salon może mieć też swoje parametry, od których zależy koszt. Najlepiej, więc udać się osobiście do wybranego salonu tatuażu, aby dostać indywidualną wycenę oraz wszelkie inne ważne informacje o całym procesie wykonywania dziary. Pamiętaj, aby zawsze wybierać miejsca, które słyną z pozytywnych opinii osób, które już korzystały z usługi tego konkretnego salonu.