Karty Tarota – poznaj je wszystkie

Niniejszy artykuł pod tytułem Co warto wiedzieć o pożyczkach społecznościowych? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Co warto wiedzieć o pożyczkach społecznościowych? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tarot pozwala zrozumieć sytuację, w której się znaleźliśmy oraz podpowiada jaką drogę należy wybrać, by lepiej się nam żyło. Za pomocą poszczególnych kart uzyskamy odpowiedź i wskazówkę, dlatego poniżej znajdziesz opis każdej z nich.

Karty Tarota – to musisz o nich wiedzieć

Głupiec to nowy początek i wprowadzenie do naszego życia zmian. Mówi o tym, że warto podjąć ryzyko. Mag ta karta Tarot mówi o szansie, która czeka na nas, by osiągnąć sukces. Oprócz tego wskazuje na to, że mamy wszystko, co potrzebne do spełnienia naszych pragnień. Kapłanka karta ta mówi o słuchaniu swojej intuicji, bo to w niej właśnie czaisz się odpowiedź i prawda. Kapłanka to wewnętrza mądrość. Cesarzowa to symbol czegoś nowego, co pojawi się w naszym życiu, a o czym do tej pory myśleliśmy. Cesarzowa pokazuje nam jak czerpać z obfitości, która jest wokół nas. Cesarz to kontrola i władza nad innymi ludźmi. Narzucanie swojej woli, ale też wprowadzanie porządku. Kapłan mówi o wewnętrznym spokoju i kontakcie z naszą podświadomością oraz sumieniem. Podpowiada jak w danej sytuacji powinnismy postąpić. Karta Tarot Kapłan to nasza moralność. Kochankowie to cała sfera relacji z ludźmi, nie tylko romantycznych. Ukazuje nam jasne i ciemne strony relacji. Rydwan to przede wszystkim przyspieszenie spraw, zmiana drogi życia, zbliżający się sukces oraz nowy etap. Karta ta mówi o działaniu i inicjatywie, które przyniesie nam napewno zwycięstwo. Siła to pasja i hart ducha. Mówi ona o wyzwoleniu odwagi w sobie w momencie ciężkich sytuacji, w których się znaleźliśmy. Pustelnik to potrzeba wycofania się ze świata i wkroczenia wewnątrz siebie. To głębokie doświadczenia, które pomogą nam odkryć tajemnice i bardziej się zrozumieć. Koło Fortuny to zapowiedź zmian na gorsze bądź lepsze. Są to zmiany, na które nie mamy wpływu. A jedyne co możemy zrobić to je przyjąć. Karta Tarot Online Sprawiedliwość to odróżnienie dobra od zła. Mówi o odpowiedzialności, karmie. W sprawie sprawy, o której pytamy wymaga od nas znalezienia złotego środka. Wisielec to zawieszenie, stanie w miejscu i czekanie. Karta ta zachęca do spojrzenia z innej perspektywy, niż do tej pory. Śmierć mówi o zakończeniu pewnego etapu oraz głębokiej transformacji. Jest to bezapelacyjne zakończenie relacji bądź sprawy. Mamy nie trzymać się kurczowo przeszłości. Umiarkowanie to poczucie harmonii oraz spokoju, które wynika z równowagi w naszym życiu. Diabeł to spotkanie z naszym cieniem. To obsesję, lęki, ego oraz uzależnienia, a także toksyczny związek. Wieża to nagły rozpad. I choć może to być bardzo bolesne, Wieża działa dla naszego dobra. Gwiazda to zakończenie cierpienia lub choroby. To czas na odzyskanie siły. Księżyc to tajemnice oraz sekrety, które wyjdą na jaw. Mamy się tutaj zdać na swoją intuicje, ale nie wchodzić w iluzje. Słońce to karta Tarot mówiąca o radości oraz optymizmie. Jest to zawsze pozytywna odpowiedź na każde pytanie. Wszystko się u nas spełnia i czeka nas szczęście. Sąd OStateczny to odrodzenie oraz ocena sytuacji. Tutaj rozpatrujemy co jest dla nas dobre, a co nie. Świat to koniec konkretnego etapu naszej wędrówki. Wiemy kim jesteśmy, a cały świat stoi przed nami otworem wraz z nieskończonymi możliwościami.

Sprawdź już teraz aplikację Tarot Online.