Czym są ultrabooki? Co warto o nich wiedzieć?

Niniejszy artykuł pod tytułem Co warto wiedzieć o pożyczkach społecznościowych? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Co warto wiedzieć o pożyczkach społecznościowych? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz sprzętu wysokiej jakości? Zastanawia Cię, czym są ultrabooki? Chcesz zaoszczędzić na wydatkach związanych ze sprzętem komputerowym, ale i zapewnić firmie sprzęt najwyższej jakości? Zapraszamy do lektury!

Czym są ultrabooki?

Ultrabooki to lekkie i kompaktowe laptopy, które idealnie nadają się zarówno do pracy, jak i do nauki oraz rozrywki. Charakterystyczne cechy ultrabooków to:

  • Krótki czas pracy na baterii
  • Solidna, lekka obudowa
  • Wysokiej jakości podzespoły
  • Niewielkie wymiary

Ultrabook to idealne rozwiązanie dla biznesu, sprzęt ten jest nastawiony w szczególności na pracę poza biurem.

Ile kosztuje ultrabook?

Dobry ultrabook to wydatek o wiele większy niż w przypadku klasycznego laptopa. Wysokiej jakości biznesowe ultrabooki kosztują od 3000,00 zł w górę, w zależności od jakości ich podzespołów. Sprzęt z najwyższej półki to wydatek rzędu nawet 5 lub 6 tysięcy złotych!

Sprzęt poleasingowy dla biznesu – czy to się opłaca?

Wiele firm, zamiast kupować fabtycznie nowy sprzęt komputerowy, decyduje się na zakup sprzętu poleasingowego. To rozwiązanie to bezpieczny kompromis pomiędzy wysoką jakością sprzętu i jego ceną. Elektronika poleasingowa to powystawowy sprzęt biznesowy wysokiej jakości, produkowany przez renomowane firmy takie jak Dell, czy Lenovo. Komputery te są w 100% sprawne, kompletne i gotowe do działania od zaraz, a ich koszt może wynieść nawet o 60-80% mniej niż w przypadku fabrycznie nowego sprzętu!

W przypadku ultrabooków, dobry poleasingowy komputer biznesowy można dostać już za niecały tysiąc złotych. W ofertach sklepów poleasingowych można znaleźć urządzenia wykonane z najwyższej klasy materiałów, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu zarówno w biurze, jak i w podróży.

Szukasz sprzętu wysokiej jakości?

Wybierając sprzęt poleasingowy dokonuj zakupów od firm, które oferują najwyższej jakości poleasingowe komputery, monitory, notebooki, poleasingowe laptopy oraz podzespoły komputerowe. W ofercie wielu polskich sklepów internetowych można znaleźć poleasingowy sprzęt znanych i cenionych marek, takich jak Dell, Philips, Fujitsu oraz HP, w tym także ultrabooki z biznesowych serii DELL Latitude. Sprzęt taki charakteryzuje legalne oprogramowanie biznesowe, wysoka sprawność, idealny stan wizualny i techniczny oraz niezawodność, a to wszystko w zestawieniu z bardzo atrakcyjną ceną. To idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu!